Licensed to Blue Ridge Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/30/2022 09:31 PM
  Potomac Region Champions Together Unified Track and Field Meet - 4/30/2022   
                                 Park View HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Taeschner, Kayla             Stone Bridge           27.12      15.61   2 
  2 Latta, Sidney             17 Independence           16.80      16.91   1 
  3 DiLuigi, Madeline         17 Independence           16.80      17.31   1 
  4 Jain, Ahana               15 Independence           15.90      17.78   1 
  5 Wallner, Katie               Stone Bridge           20.18      18.23   2 
  6 Valle-Lopez, Kimberly        Park View Hi                      18.99   4 
  7 Hernandez, Ashley            Park View Hi                      19.08   4 
  8 Tanis, Claire                Stone Bridge           21.00      20.48   2 
  9 Houck, Julia                 Heritage Hig           21.00      23.60   2 
 10 Franklin, Kara               Broad Run Un           32.25      28.65   3 
 11 Natarajan, Shreya            Park View Hi           35.00      29.31   3 
 12 Bonifant, Camille            Stone Bridge           35.00      31.08   3 
 13 Latta, Maren              17 Independence           36.30      31.49   3 
 14 Salim, Nazli                 Broad Run Un           46.00      35.96   4 
 
Girls 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bonilla Canales, Kenia       Park View Hi         2:01.00    1:33.79  
  2 Page, Katie                  Park View Hi                    1:33.84  
  3 Lee, June                    Park View Hi                    1:34.01  
 
Girls Long Jump
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Latta, Sidney             17 Independence        73-02.00    6-11.00  
  2 Lewis, Sara                  Stone Bridge         5-10.00    6-09.00  
  3 Taeschner, Kayla             Stone Bridge         5-09.50    6-01.00  
  4 Robertson, Hannah            Riverside Ra        11-05.00    5-07.00  
  5 Tanis, Claire                Stone Bridge         4-11.00    5-05.00  
  6 Brown, Maddie                Riverside Ra        11-05.00    4-02.00  
  7 Good, Anna                   Stone Bridge            9.00    1-11.00  
 
Girls Shot Put
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lee, June                    Park View Hi        22-11.00   28-02.00  
  2 Bleuge, Stephanie            StSA-United                    21-03.00  
  3 Page, Katie                  Park View Hi                   20-03.00  
  4 Franklin, Kara               Broad Run Un        15-00.00   17-03.50  
  5 DiLuigi, Madeline         17 Independence        15-04.00   16-03.00  
  6 Bonilla Canales, Kenia       Park View Hi        11-10.00   16-01.00  
  7 Taeschner, Kayla             Stone Bridge                   15-07.00  
  8 Gambhir, Arushi           17 Independence         9-01.50   12-01.00  
  9 Bonifant, Camille            Stone Bridge        22-08.00    9-10.00  
 10 Lewis, Sara                  Stone Bridge                    8-05.00  
 
Girls Hammer Throw
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Maddie                Riverside Ra           17-05      46-00  
  2 Bogar, Ava                   Park View Hi                      44-05  
  3 Houck, Julia                 Heritage Hig         6-11.50      40-00  
  4 Thomas, Zoe                  Riverside Ra           17-05      29-00  
  5 Valle-Lopez, Kimberly        Park View Hi                      28-02  
  6 Salim, Nazli                 Broad Run Un           14-02      18-10  
  7 Natarajan, Shreya            Park View Hi           15-00      16-07  
  8 Latta, Maren              17 Independence           19-03      16-04  
  9 Howard, Rosie                Stone Bridge           10-00       9-05  
 
Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Shapiro, Gavin            16 Independence           13.30      14.20   1 
  2 Roesmersma, Evan             Stone Bridge           25.46      14.33   2 
  3 Lamb, Mason                  Heritage Hig           21.00      14.89   1 
  4 Telichko, Stephan            Stone Bridge                      17.93   4 
  5 Kinworthy, Connor            Riverside Ra           24.00      17.99   2 
  6 Boswell, Evan                Riverside Ra           19.00      18.44   1 
  7 Koch, Parker                 Riverside Ra           19.00      18.46   1 
  8 O'Neill, Joey (A)         13 StSA-United                       18.77   4 
  9 Jeck, Jonathan               Heritage Hig           18.00      19.46   1 
 10 Mahmud, Shane                Stone Bridge           21.20      21.22   1 
 11 Tepley, Travis            17 Independence           25.31      21.82   2 
 12 Pham, Vincent             19 Independence           23.80      23.07   2 
 13 Cordova Ayala, Luis          Park View Hi           26.00      26.86   3 
 14 Lozo, Nico                15 Independence           43.20      32.15   4 
 15 Mekkalathu, Mathew           Broad Run Un           35.01      33.03   3 
 16 Goodspeed, Ben (A)        10 StSA-United                       40.61   4 
 17 Gil-Mendes, Mark             Riverside Ra           24.00      41.41   2 
 18 Wiley, Brady                 Broad Run Un           47.12      41.44   4 
 19 Roesmersma, Trevor           Stone Bridge           25.46      41.51   3 
 
Boys 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Koch, Parker                 Riverside Ra         2:00.00    1:24.94  
  2 Bonsu, Philip                Riverside Ra         2:00.00    1:26.61  
  3 Fitzgerald, Casie            Heritage Hig            4.00    1:35.82  
  4 Allen, Eric                  Heritage Hig            1.00    1:36.32  
  5 Cook, Tristen                Park View Hi         3:01.00    2:39.91  
 
Boys Long Jump
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lamb, Mason                  Heritage Hig         6-11.50    6-07.00  
  2 Tepley, Travis            17 Independence        48-04.00    6-01.00  
  3 Telichko, Stephan            Stone Bridge                    5-03.00  
  4 Mahmud, Shane                Stone Bridge         2-10.00    5-01.00  
  5 Fitzgerald, Casie            Heritage Hig         6-11.50    3-09.00  
 
Boys Shot Put
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Roesmersma, Evan             Stone Bridge        29-05.00   36-02.00  
  2 Shaprio, Gavin            17 Independence        21-00.00   23-05.00  
  3 Roesmersma, Trevor           Stone Bridge        14-03.00   11-05.00  
  4 Cordova Ayala, Luis          Park View Hi         7-01.00    8-05.00  
 
Boys Hammer Throw
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jeck, Jonathan               Heritage Hig         6-11.50      71-03  
  2 Gil-Mendes, Mark             Riverside Ra           15-00      51-00  
  3 Fitzgerald, Casie            Heritage Hig         6-11.50      37-03  
  4 Tepley, Travis            17 Independence                      30-06  
  5 Zubroski, Aidan              Heritage Hig         6-11.50      28-07  
  6 Mekkalathu, Mathew           Broad Run Un           23-09      25-00  
  7 Kaul, Shivam              18 Independence           21-03      21-03  
  8 Pham, Vincent             19 Independence           23-04      20-07  
  9 Wiley, Brady                 Broad Run Un           22-03      19-06  
 10 Cook, Tristen                Park View Hi           16-00      12-00  
 11 Loza, Nico                15 Independence        10-02.50       6-03  
 12 Newman, Henry                Heritage Hig         6-11.50       1-00  
 
Mixed 25 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Howard, Rosie              W Stone Bridge                      29.41  
  2 Newman, Henry              M Heritage Hig                      35.67  
 
Mixed 4x100 Meter Relay
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stone Bridge Unified Track and  'B'               1:35.09    1:23.25   1 
     1) Lewis, Sara                     2) Good, Anna                     
     3) Pedralvez, Daniel               4) Bleutge, Stephanie             
  2 Broad Run Unified  'B'                            2:12.00    1:28.16   2 
     1) Franklin, Kara                  2) Polk, Sophia                   
     3) Mekkalathu, Mathew              4) Estes, Alex                    
  3 Independence Unified  'A'                                    1:28.33   2 
  4 Park View High School - Unifie  'C'                          1:28.71   2 
     1) Lee, June                       2) Bogar, Ava                     
     3) Natarajan, Shreya               4)                                
  5 Riverside Rams Unified  'A'                       2:00.00    1:28.99   2 
     1) Brown, Maddie                   2) Belforte, Mia                  
     3) Puckett, Rachael                4) Koch, Parker                   
  6 Heritage High School - Unified  'A'               1:25.00    1:33.75   1 
     1) Schoppert, Eliza                2) Bagri, Pardeep                 
     3) Fitzgerald, Casie               4) Allen, Eric                    
 
                    Women - Team Rankings - 5 Events Scored
===============================================================================
    1) Park View High School - Un  62        2) Stone Bridge Unified Trac  37   
    3) Independence Unified        35        4) Riverside Rams Unified     23   
    5) StSA-United                  8        5) Broad Run Unified           8   
    7) Heritage High School - Uni   6                                           
 
                     Men - Team Rankings - 5 Events Scored
===============================================================================
    1) Heritage High School - Uni  51        2) Stone Bridge Unified Trac  40   
    3) Riverside Rams Unified      35        4) Independence Unified       34   
    5) Park View High School - Un   9        6) Broad Run Unified           3   
    7) StSA-United                  1                                           
 
                    Combined Team Scores - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Stone Bridge Unified Track  87        2) Park View High School - U  76   
    3) Independence Unified        75        4) Riverside Rams Unified     62   
    5) Heritage High School - Uni  60        6) Broad Run Unified          19   
    7) StSA-United                  9